jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۷۶۷ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۶

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور گفت: مراکز تعویض پلاک بدون مشکل و با رعایت طرح فاصله‌گذاری هوشمند فعالیت می کنند.

به گزارش گروه جامعه جام جم آنلاین از پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، سرهنگ علی محمدی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مرکز تعویض پلاک میثم بیان داشت :با اینکه مراکز تعویض پلاک با تعطیلی ۴۰ روزه همراه بود اما با بازگشایی این مراکز فقط ۳ درصد افزایش مراجعین را شاهد هستیم.

وی درخصوص نحوه فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک اظهار داشت: برای جلوگیری از ازدحام مراجعین، خودروها به صورت زوج و فرد، یعنی خودروهای با پلاک زوج در روزهای زوج و خودروهای با پلاک فرد در روزهای فرد می توانند برای انجام تعویض پلاک مراجعه نمایند.

سرهنگ محمدی اضافه کرد: در کنار این، ساعت ارائه خدمت به هموطنان افزایش پیدا کرده است و مراکز تعویض پلاک ساعت ۷ صبح تا ۵ عصر فعالیت می کنند و همین امر منجر به کاهش مراجعین به مراکز نیز شده است.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور در خصوص صف های ایجاد شده در مراکز تعویض پلاک خودرو بیان کرد: برخلاف آنچه که در برخی از شبکه های اجتماعی نمایش داده می شود این صف ها به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی بوجود آمده است چرا که افراد کمتری برای انجام کارهای مربوط به خودرو به داخل سالن ها هدایت می شوند و بقیه باید در داخل خودرو منتظر بمانند تا نوبت آنها برسد.

وی با بیان اینکه کلیه پروتکل‌ های بهداشتی برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در مراکز تعویض پلاک رعایت می شود، خاطرنشان کرد: توصیه می کنیم که هموطنان مدیریت زمان داشته باشند و همه در ساعات اولیه صبح مراجعه نکنند، چرا که بعد از ظهرها مراکز خلوت هستند و می توانند به راحتی کار تعویض پلاک خو د را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر