سال ۱۳۹۲ در چنین روزی از ماه اردیبهشت تیم فوتبال پرسپولیس در فینال جام‌حذفی به مصاف سپاهان رفت و در نهایت در ضربات پنالتی شکست خورد.
کد خبر: ۱۲۶۵۷۲۱

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: امروز سالروز یک اتفاق تلخ برای طرفداران پرسپولیس است. پرسپولیسی‌ها سال ۹۲ در چنین روزهایی با یحیی گل‌محمدی احیا شده بودند و یحیی در اولین دوره حضورش در پرسپولیس این تیم را به فینال حذفی رسانده بود. فینالی که در نهایت برای قرمزها با اشک و ناراحتی تمام شد. 

در روزی که مهدی مهدوی کیا ستاره فوتبال ایران برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد، پرسپولیس در حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر به مصاف سپاهان رفت تا با کسب یک جام قهرمانی کاپیتان خود را با قهرمانی بدرقه کند. کریم انصاری فرد در دقیقه ۲۴ شاگردان گل محمدی را پیش انداخت اما در نیمه دوم سوکای روی اشتباه نیلسون این گل را جبران کرد. پس از تساوی ۱-۱ در دقیقه ۹۰، بازی به وقت اضافه رفت تا محمد نوری در دقیقه ۹۹ پرسپولیس را پیش اندازد. اما نیلسون در روز بدش یک گل دیگر از محمد غلامی خورد تا ضربات پنالتی تکلیف قهرمان را مشخص کند. در نهایت سپاهان در پنالتی ها بهتر عمل کرد و ۴-۲ پیروز شد تا در حضور هواداران پرسپولیس جشن قهرمانی بگیرد. 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها