jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۶۱۰ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۹

تراکتوری‌ها با اعتراض به استیناف، خواهان تعلیق دو جلسه باقی‌مانده از محرومیت کاپیتان خود شدند تا در صورت بازگشت به لیگ، مسعود را در ترکیب داشته باشند.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: مسعود شجاعی کاپیتان تراکتور به خاطر درگیری لفظی با داور دیدار این تیم مقابل گل‌گهر سیرجان که منجر به اخراجش شد، از سوی کمیته انضباطی با محرومیت ۳ جلسه‌ای مواجه شد. البته محرومیت مسعود به خاطر دریافت کارت قرمز، غیبت در ۴ بازی تراکتور است. یکی از احکام بسیار سرسختانه کمیته انضباطی که در مسیر برخورد بازیکنان معترض به داور صادر شد و گریبان کاپیتان تراکتور را گرفت. با این حال، در شرایطی که زمزمه‌های بازگشت به لیگ به گوش می‌رسد و همه مدیران ارشد فدراسیون و سازمان لیگ معتقدند باید این رقابت‌ها ادامه یابد، مسئولان باشگاه تراکتور خواهان تشکیل جلسه کمیته استیناف درباره پرونده محرومیت مسعود شجاعی هستند. البته شجاعی قبل از تعطیلی مسابقات فوتبال ۲ جلسه‌ای محرومیتش را سپری کرد و حالا ۲ جلسه دیگر باقی‌مانده است. از این رو تراکتوری‌ها با اعتراض به استیناف، خواهان تعلیق دو جلسه باقی‌مانده از محرومیت کاپیتان خود شدند تا در صورت بازگشت به لیگ، مسعود را در ترکیب داشته باشند. حتی مسئولان تراکتور مستندات خود در این پرونده را به دست اعضای کمیته استیناف رساندند و امیدوار هستند تا دو جلسه محرومیت مسعود شجاعی بخشیده شود تا او از زمان شروع لیگ برتر برای تیمش به میدان برود.

با این حال یکی از نزدیکان به فدراسیون فوتبال، به ما گفت: «محرومیت مسعود می‌تواند خارج از استیناف و با قانون کمیته انضباطی بخشیده شود. طبق قانون، هر بازیکنی که محروم شده، اگر نیمی از دوران محرومیت خود را سپری کند، می‌تواند از کمیته انضباطی درخواست بخشش محرومیت را بدهد و این کمیته نیز طبق روال عادی، محرومیت قطعی را به تعلیقی برمی‌گرداند. حالا مدیران باشگاه تراکتور به دنبال شکایت به استنیاف رفتند، اما در همین کمیته انضباطی هم می‌توانستند به سود مسعود رأی بگیرند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر