jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۵۷۰ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۶

زور دلال ها بیشتر از زور فدراسیون فوتبال می رسد و به همین دلیل است که این فدراسیون مجبور می شود برای سومین بار حضور استراماچونی در تیم ملی فوتبال ایران تکذیب کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، از هفته گذشته تاکنون شایعه عجیبی اطراف تیم ملی فوتبال ایران شنیده می شود.

ماجرا از این قرار است که چند رسانه ایتالیایی اقدام به درج خبر مذاکره استراماچونی با فدراسیون فوتبال ایران برای تیم ملی کردند اما فدراسیون این اخبار را تکذیب کرد.

روز گذشته باز هم یکی دیگر از رسانه های ایتالیایی مدعی شد مذاکرات آندره آ استراماچونی با فدراسیون فوتبال ایران به خوبی پیش رفته و این ایتالیایی به زودی جانشین اسکوچیچ کروات در تیم ملی فوتبال ایران خواهد شد. اما این خبر باز هم تکذیب می شود.

گویا پشت سر انتشار خبر مذاکره استراماچونی با فدراسیون فوتبال ایران شبکه ای از دلالیسم دیده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر