jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۴۴۶ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۴

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اجرای طرح نذر سلامت دربرخی از خطوط اتوبوسرانی گفت: شهروندان در قالب این طرح می‌توانند به مسافران کم بضاعت حمل و نقل عمومی جهت خرید ماسک کمک کنند.

به گزارش جام جم آنلاین، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفتگو با فارس درباره موضوع استفاده اجباری از ماسک در حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس‌های پایتخت، اظهار داشت: ماسک با قیمت مناسب توسط تولیدکنندگان صنعتی و زنان سرپرست خانوار همچنین زیرمجموعه‌های شهرداری تهیه شده و از فردا در ابتدا و انتهای خطوط تندرو و برخی از ایستگاه‌های تبادلی و پر مسافر در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این اقدام تا پایان هفته تکمیل خواهد شد ولی باید توجه داشت که شرکت واحد، نیروی بازدارنده در این زمینه در اختیار ندارد و شهروندان خودشان باشد نسبت به رعایت استفاده از ماسک اقدام کنند و به افرادی که ماسک استفاه نمی‌کنند، تذکر دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: امکانی فراهم شده که افراد دارای تمکن مالی بتوانند ماسک بیشتری در ابتدا و انتهای خطوط تندرو و برخی از ایستگاه‌های تبادلی و پرمسافر خریداری کنند و در اختیار مأموران مستقر اتوبوسرانی جهت هدیه به مسافران کم بضاعت قرار دهند.

ترفع گفت: از شهروندان درخواست داریم به این طرح خیر و مؤثر در قالب نذر سلامتی در ایستگاه‌های اتوبوسرانی بپیوندند تا شاهد مقابله هر چه بهتر با ویروس کرونا باشیم.

وی در ادامه گفت: حدود یک دهه است که حتی یک دستگاه اتوبوس از جانب دولت به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تحویل داده نشده و ادامه این روند خدمات اتوبوسرانی تهران را با مشکل مواجه می‌کند لذا از دولت درخواست داریم به کمک اتوبوسرانی و مردم تهران بیاید.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا بخش قابل توجهی از مسافران اتوبوس‌ها به ویژه در بخش خصوصی کاهش یافت و رانندگان این بخش با مشکلات معیشتی مواجه شده‌اند که در این زمینه نیز درخواست داریم دولت کمک‌های لازم را انجام دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر