jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۲۹۹ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۴

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در ١٥ استان کشور امروز( چهارشنبه) خبر داد و گفت: فردا هم به جز سیستان و بلوچستان اغلب نقاط کشور بارانی است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا، کبری رفیعی گفت: امروز در نیمه‌غربی کشور و در مناطقی از شمال‌شرق، بارش باران و در برخی مناطق رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

وی گفت: شدت بارش‌ها امروز مربوط به استان‌های زنجان، قزوین، البرز، همدان و مرکزی، کرمانشاه، کردستان، شمال خراسان رضوی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نوار غربی اصفهان و شمال شرق خوزستان و نیمه غربی استان های فارس و بوشهر است.

کارشناس سازمان هواشناسی، درباره بالاآمدن آب رودخانه ها، احتمال آبگرفتگی معابر و همچنین برخورد صاعقه برای این مناطق هشدار داد.

رفیعی ادامه داد: فردا پنجشنبه بارش در بیشتر مناطق کشور به جز بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان ادامه دارد و به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهد بود، همچنین در مناطق مستعد بارش تگرگ را پیش بینی می کنیم.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه در نوار شمالی کشور به ویژه بخش‌های شمال‌شرق، فعالیت سامانه بارشی ادامه خواهد یافت.

وی افزود: سامانه بارشی به تدریج از اواخر وقت جمعه از کشور خارج می‌شود. مجددا سامانه بارشی جدیدی از شنبه از نوار غربی وارد کشور می‌شود که ابتدا نوار غربی کشور و به تدریج نیمه غربی، بخش‌هایی از مرکز و شرق کشور را تحت‌تاثیر قرار می‌گیرد.

رفیعی گفت: آسمان تهران امروز  کمی ابری است و در بعدازظهر افزایش ابر خواهد داشت، در اوایل شب نیز برای پایتخت، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر