jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۲۱۷ ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۲

لیگ برتر انگلیس در شرایطی آغاز می شود که از تمام بازیکنان شاغل در این لیگ تست کرونا گرفته می شود.

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه‌های انگلیسی می‌گویند لیگ برتر قصد دارد از زمان شروع مجدد تمرینات تیمهای حاضر در این لیگ، گرفتن تست کرونا از بازیکنان تیمها را هفته‌ای دو بار انجام داده و آن را اجباری کند. به این ترتیب باشگاه‌های لیگ برتری باید 26هزار پک تست کرونا خریداری کرده و بابت آنها 4 میلیون پوند پرداخت کنند.

این تصمیمی بود که در کنفرانس ویدیویی پزشکان تیم های لیگ برتری گرفته شد و پزشکان به این نتیجه رسیدند که از زمان شروع تمرینات گروهی، هر بازیکن باید هر هفته دو بار تست کرونا بدهد تا به این ترتیب از عدم شیوع گسترده ویروس در میان فوتبالیست‌ها جلوگیری شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر