jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۳۶ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۳

یک مرد 36 ساله‌ از ایالت تگزاس آمریکا به دلیل تهدید ترور دونالد ترامپ به 18 ماه زندان محکوم شد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، «مایکل گِدلدو»، یک مرد 36 ساله‌ اهل ایالت تگزاس آمریکا، که در دسامبر 2019، قصد جان ترامپ را کرده بود، روز جمعه (5 اردیبهشت‌ماه) به 18 ماه زندان در یکی از زندان‌ های فدرال آمریکا محکوم شد.

به نوشته خبر‌گزاری «آسوشیتد‌پرس»، این مرد سیاه‌پوست در ادعای خود، اذعان کرده بود که او در رسانه‌های اجتماعی، تهدید کرده بود که ترامپ را خواهد کشت.

«مایکل گدلدو» 36 ساله در یوتیوب اعلام کرده بود: «من منتظر ترامپ هستم تا به دالاس بیاید و سعی می‌کنم او را ترور کنم.»

«آسوشیتد‌پرس» در ادامه نوشت، در جریان دادرسی، دادستان‌ها اعلام کردند که در تاریخ 31 مه 2018، مشاهده شده، 30 دقیقه قبل از اینکه ترامپ برای جذب سرمایه به شهر دالاس ایالت تگزاز برود، «مایکل گدلو» در یکی از خیابان‌های نزدیک هتل آدولفوس در این شهر، در حال تردد بوده است. افسران پلیس شهر دالاس نیز مشاهده کردند که «گِدلو» پلاکاردی را با عنوان «ترامپ را بکشید» در دست گرفته است. در حالی که این مرد سیاهپوست فریاد می‌زد «رئیس‌جمهور را بکشید»، افسران پلیس این شهر، وی را دستگیر کردند.

دادستان‌ها همچنین اعلام کردند که سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا، این بررسی را با کمک پلیس شهر دالاس انجام داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر