jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۰۱۴ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۱

رامین رضاییان با انتشار تصاویری در اینستاگرامش برای فوتبال ابراز دلتنگی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، نزدیک به دوماه از تعطیلی فوتبال در سراسر جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا می گذرد و رامین رضاییان لژیونر ایرانی تیم الشحانیه قطر با انتشار تصاویری از خودش در کنار بزرگانی چون کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس، برای فوتبال ابراز دلتنگی کرد. او در اینستاگرامش نوشت:«خیلی دلم واسه دیدن فوتبال و بازی کردن تنگ شده... شما چطور؟»

ابراز دلتنگی رضاییان برای فوتبال با عکس راموس و رونالدو (عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر