jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۴۰ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۴

ملی پوش دوچرخه سواری تیم جوانان ایران طی سانحه ای حین تمرین درگذشت.

به گزارش جام جم آنلاین ، سایت فدراسیون دوچرخه سواری نوشت: مهیار فرزانه، رکابزن نوجوان یزدی و عضو تیم نوجوانان کشور به‌علت تصادف در زمان تمرین، جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

این برای نخستین بار نیست که یک دوچرخه سوار ملی پوش به دلیل نبود امکانات برای تمرین به اتوبان و جاده می رود و حین تمرین به دلیل تصادف با وسایل نقلیه عبوری جان می دهد. پیش از این نیز موارد مشابهی برای دوچرخه سواران اتفاق افتاده بود. 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر