jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۸۶۸ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۴

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کاهش ۴۰درصدی حوادث پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا مهندس مهدی داوری  در این باره اظهار کرد: آتش نشانی تهران همزمان با شیوع کرونا در کشور وارد عمل شد و آتش‌نشانان نیز برای مواجه با شرایط جدید آموزش دیدند، به منظور خدمت‌رسانی به هموطنان برخی از معابر و نقاطی از شهر که در دستور کار قرار گرفت به صورت روزانه ضدعفونی شد و این اقدامات تا به حال نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: تجهیزات حفاظتی در اختیار آتش‌نشانان قرار گرفت و از آن به بعد نقاطی از جمله پایانه‌های اتوبوس، پایانه‌های تاکسیرانی، برخی از مراکز تجاری، برخی میادین میوه و تره بار و... ضدعفونی شدند. 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه پس از اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی شاهد کاهش حوادث بودیم افزود: از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با توجه به توقف فعالیت برخی از مراکز تجاری مثل پاساژها و.. شاهد کاهش حوادث بودیم. با توجه به بررسی‌هایی که انجام شد، حوادث نسبت به مدت مشابه پیش از اجرای این طرح حدود ۴۰ درصد کاهش یافته بود.

داوری افزود: البته بر اساس بررسی‌های انجام شده و احتمالات، این آمار پس از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند بار دیگر رو به افزایش خواهد رفت که البته با توجه به بازگشایی برخی از مراکز اداری، تجاری و ... امری طبیعی محسوب می‌شود. با این حال امیدواریم که شاهد افزایش چشمگیری نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر