jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۷۸۱ ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۹

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه نتیجه نابرجام موشکی نیز امروز پیش روی همگان قابل قضاوت است، گفت: درخشش امروز ماهواره «نور» نتیجه نه به برجام موشکی است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ارسال موفقیت آمیز ماهواره نور به فضا از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: این اقدام چند پیام مهم و استراتژیک دارد.

وی ادامه داد: نخستین پیام این است که توانمندی‌های داخلی بسیار بیشتر از آن است که حتی در تصور خود ما وجود دارد و تاکید مکرر مقام معظم رهبری برای اتکا به درون، در مسیر قوی شدن ناظر به همین توانمندی‌هاست.

سردار جلالی با بیان اینکه تحریم یک سیمای ذهنی ‌و یک واقعیت میدانی دارد، تصریح کرد: موفقیت ماهواره نور، شکستن سیمای ذهنی تحریم به عنوان یک سد در راه پیشرفت و نشان دادن واقعیت های میدان است. واقعیت‌هایی که می‌گویند با وجود تحریم‌ نیز می‌توان گام‌های بلند و راهبردی در مسیر پیشرفت برداشت.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد: موفقیت پرتاب اخیر پس از چندبار شکست پروژه ‌های ارسال ماهواره نشان می‌دهد اگر کار و ابتکار را سرلوحه قرار دهیم، نصرت خدا نیز همراه خواهد بود و هیچ کسی حق ندارد ناامید باشد.

وی با بیان اینکه حضور سپاه در عرصه های نوین همچون فضا نویدبخش ارتقای توان دفاعی و افزایش بازدارندگی کشور در آینده نزدیک است، تصریح کرد: قطعاً در آینده نزدیک خبرهای خوشی از این دست اقدامات خواهیم شنید.

سردار جلالی با بیان اینکه درحالی که تجربه برجام هسته‌ ای پیش روی ماست نتیجه نابرجام موشکی نیز امروز پیش روی همگان قابل قضاوت است، متذکر شد: اگر برجام موشکی رقم خورده بود، امروز معلوم نبود با کدام توان می‌توانستیم پاسخ شرارت‌ها و جنگ طلبی ترامپ را بدهیم. درخشش امروز نور نتیجه نه به برجام موشکی است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور خشم آمریکا و برخی کشورهای اروپایی را بیانگر اهمیت دستاورد جوانان حزب‌اللهی‌ سپاه دانست و گفت: این پیروزی را به مردم تبریک، به سپاهیان خداقوت گفته و به دشمنان می‌گویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر