jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۵۸۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۲۰

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر تئودور روزولت آمریکا افزایش یافت.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران ، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر تئودور روزولت آمریکا افزایش یافت.

بر این اساس، نیروی دریایی آمریکا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: شمار نظامیانی که در ناو هواپیمابر تئودور روزولت به ویروس کرونا مبتلا شده اند به ۷۰۰ تن افزایش یافته است.

این در حالی است که وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) پیشتر برت کروزیر، فرمانده این ناو را به دلیل انتشار نامه‌ای که در آن نسبت به ابتلای خدمه به ویروس کرونا هشدار داده بود، از سمت خود برکنار کرد.

براساس جدیدترین آمار اعلام شده، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به رقم بی سابقه ۸۱۰ هزار تن رسید. از این میان، متاسفانه تاکنون ۴۴ هزار و ۵۰۰ بیمار جان خود را از دست داده اند. تنها در شبانه روز گذشته ۱۱۵۰ بیمار آمریکایی به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ جان باخته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر