jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۵۸۱ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۱

وزارت بهداشت فرانسه اعلام کرد طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۳۱ نفر به آمار قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید‌ــ‌۱۹) در این کشور افزوده شده است.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ، وزارت بهداشت فرانسه روز سه‌شنبه اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 531 نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید‌ــ19) در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت فرانسه، با احتساب آمارهای جدید اینک شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور به حدود 20800 نفر رسیده است.

فرانسه در زمان حاضر پس از کشورهای آمریکا، ایتالیا و اسپانیا از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا در رتبه چهارم جهان قرار دارد. شمار قربانیان ویروس کرونا در فرانسه روز گذشته از 20 هزار نفر عبور کرد.

وزارت بهداشت فرانسه تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را نیز بالغ بر 158 هزار نفر اعلام کرده است. به‌گفته مقامات این وزارتخانه، در 24 ساعت گذشته 2667 مورد جدید ابتلا به کرونا در فرانسه گزارش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر