jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۵۶۶ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۷

پلیس اسپانیا از بازداشت یک «تروریست خطرناک» داعشی به همراه ۲ فرد دیگر در این کشور خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، پلیس اسپانیا امروز سه شنبه اعلام کرد که یکی از مهم‌ترین عناصر تحت تعقیب گروهک تروریستی داعش در اروپا را در این کشور بازداشت کرده است.

بازجویان پلیس اسپانیا وی را «افراط‌گرایی خطرناک» نامیده و اعلام کردند که ۲ تروریست داعشی دیگر نیز به همراه او در بازداشت بوده و تحقیقات از آن ها ادامه دارد.

پلیس ملی اسپانیا در این خصوص اعلام کرد که این عنصر خطرناک داعشی دارای تابعیت مصری است و به همراه ۲ داعشی دیگر در شهر «آلمریا» (Almería) بازداشت شده‌ است.

بر اساس اعلام این رسانه، تروریست داعشی مذکور اخیراً به صورت غیرقانونی وارد اسپانیا شده و در یک خانه اجاره‌ای در شهر آلمریا زندگی می‌ کرد.

بازداشت این افراد، در جریان عملیات ضد تروریستی پلیس اسپانیا در جنوب شرقی این کشور و پس از تحقیقات گسترده و همکاری با سازمان‌ های اطلاعاتی و امنیتی بین‌ المللی و منطقه‌ ای حاصل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر