jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۸۹ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۷

از شهید مظفری نیا دو دختر به یادگار ماند و پسری به نام علیرضا که امروز پس از 3 ماه و چند روز که از شهادت پدرش می گذرد قدم به دنیا گذاشت تا راه پدر را ادامه دهد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، شهروز مظفری نیا از مدافعان حرم حضرت زینب(س) و سرتیم حفاظت سردار قاسم سلیمانی بود که روز 13 دی ماه سال 98 در فرودگاه بغداد همراه حاج قاسم، ابومهدی و چند تن دیگر از همرزمانش توسط آمریکا مورد حمله تروریستی قرار گرفته و به شهادت رسیدند. 

از این شهید عزیز دو دختر به یادگار ماند و پسری به نام علیرضا که امروز پس از 3 ماه و چند روز که از شهادت پدرش می گذرد قدم به دنیا گذاشت.

شهید مظفری نیا وصیت کرده بود اگر فرزند تازه متولد شده دختر بود نامش را «فاطمه» بگذارند و اگر پسر «علیرضا» زیرا او را هدیه ای از جانب امام رضا(ع) می دانست. 

امروز علیرضا به دنیا آمد بدون اینکه لحظه ای حضور فیزیکی پدرش را در این دنیا درک کرده باشد. خبرگزاری فارس تولد او را تبریک می گوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر