jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۴۶ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۴۰

رییس پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری فردی که اقدام به انتشار فیلم‌ها و تصاویر کذب پیرامون جانباختگان و مبتلایان به کرونا کرده بود، خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سردار علی ذوالقدری در گفتگو با ایسنا دراین‌باره گفت: تیم‌های رصد فضای مجازی پلیس امنیت تهران بزرگ با رصد این فضا اقدام به شناسایی موارد تخلف و برخورد با آن با دستور مقام قضایی کرده‌اند که در یکی از این موارد ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت پایتخت فردی را شناسایی کردند که اقدام به انتشار مطالب و فیلم‌های کذب در فضای مجازی کرده بود. این فرد روز گذشته با هماهنگی قضایی دستگیر شد.

وی با بیان اینکه محتواهای کذب تولید شده از سوی این فرد نیز از فضای مجازی پاک شد، گفت: این فرد در بازجویی‌های انجام شده اعلام کرد که قصدش افزایش مخاطب و جلب‌توجه بوده است.

به گفته ذوالقدری متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر