jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۴۱۷ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۲

مدافع جنجالی ایتالیایی که در فینال جام جهانی 2006 آلمان یک ضربه جانانه از زیدان دریافت کرد بعد از 14 سال درباره آن اتفاق می گوید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از soccerladuma، ستاره سابق ایتالیا ، مارکو ماتراتزی بعد از 14 سال درباره فینال جام جهانی 2006 صحبت کرد. 

در حالی که ایتالیا بعد از شکست فرانسه در ضربات پنالتی در آلمان ، چهارمین قهرمانی در جام جهانی را در سال 2006 به دست آورد بسیاری هنوز این فینال را به دلیل ضربه سهمگین زیدان به سینه ماتراتزی به یاد می آورند، ضربه ای که منجر به اخراج زیدان و از دست رفتن فرصت قهرمانی دوباره برای فرانسوی ها شد. 

در طول وقت های اضافه، ماتراتزی و زیدان حرف هایی را رد و بدل کردند که در نهایت منجر به خشم زیدان شد و به سینه ماتراتزی کوبید. آن زمان گفته می شد که ماتراتزی به مادر زیدان توهین کرده در حالی که چنین نبود. 

ماتراتزی می گوید به خواهر زیدان ناسزا گفتم و او هم عصبانی شد. 

ستاره سابق ایتالیا البته قبول دارد که پیش از آنکه زیدان با ضربه سر به سینه او ضربه زده و به او حمله‌ور شود به او حرفهای نادرستی زده ولی معتقد است صحبتهایش در حدی نبوده که با چنین واکنشی روبرو شود و به همین علت قرارداد او و زیدان در یک کفه ترازو منصفانه نیست. ماتراتزی در این باره گفت: من حرفهای احمقانه‌ای به زیدان زدم ولی در حدی نبود که او بخواهد چنین واکنشی داشته باشد. در استادیومهایی که من در آنها بازی کرده بودم، در رم، ناپل، میلان یا پاریس، شما حرفهای به مراتب بدتری می‌شنوید. من درباره خواهر او صحبت کردم نه آنطور که بعضی روزنامه‌ها نوشتند درباه مادرش. مادر من وقتی 15 ساله بودم فوت کرد و من هرگز به مادر کسی توهین نمی‌کنم و نخواهم کرد.

 

 

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر