jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۳۸۰   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۲

شیوع ویروس کرونا باعث فروکش کردن همگانی بازیکنان دنیای فوتبال شده است، به عنوان مثال کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی تیم پاری سن ژرمن که قبلا بیش از 200 میلیون یورو ارزش داشت اکنون 180 میلیون یورویی شده است. اما در همین فهرست ارزشمندترین بازیکن ایران کیست؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از transfermarkt، سردار آزمون مهاجم 25 ساله تیم زنیت روسیه با 14 میلیون یورو ارزشمندترین بازیکن ایرانی در فهرست ترانسفر مارکت است. او نیز مانند بسیاری دیگر از فوتبالیست های دنیا با افت فاحش قیمت روبرو شده است.

در رده دوم ارزشمندترین بازیکنان ایرانی علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی تیم برایتون قرار دارد که قیمت 6 میلیون و 500 هزار یورویی برای او تعیین شده است.

سامان قدوس مهاجم تیم آمیان فرانسه نیز فقط سه میلیون و 200 هزار یورو قیمت دارد و سوم است.

مهدی طارمی مهاجم ریوآوه پرتغال همین قیمت را دارد و چهارم است.

کاوه رضایی مهاجم ایرانی تیم شارلوا نیز دو میلیون و 800 هزار یورو قیمت دارد.

اما فرشاد نور گران ترین بازیکن افغانستانی از دید سایت ترانسفر مارکت است. این بازیکن که در لیگ کشور قبرس بازی می کند 325 هزار دلار قیمت دارد و گران ترین بازیکن افغانستانی به شمار می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر