jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۹۴۶   ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۸

سخنگوی وزارت بهداشت عربستان به آمار جدید مبتلایان به کرونا در این کشور و فوتی های ناشی از آن پرداخت.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، وزارت بهداشت عربستان به آمار جدید مبتلایان به کرونا در این کشور و فوتی های ناشی از آن پرداخت.

محمد العبد العالی سخنگوی وزارت بهداشت عربستان امروز سه شنبه اعلام کرد: ۴۳۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در عربستان شناسایی شده است که مبتلایان از ریاض، مکه مکرمه، الدمام، مدینه منوره، جده، الهفوف، بریده، الظهران، تبوک، الخرج، الباحه، الخبر، صامطه، بیشه، ابها و طائف هستند که به این ترتیب شمار مبتلایان به کرونا در عربستان به ۵۳۶۹ نفر افزایش یافت که از این تعداد حال ۶۲ نفر وخیم گزارش شده است.

وی در نشست خبری امروز خود همچنین از هشت مورد فوتی جدید ناشی از کرونا هم خبر داد که با احتساب موارد جدید شمار فوتی های ناشی از کرونا در عربستان به ۷۳ مورد افزایش می یابد.

سخنگوی وزارت بهداشت عربستان همچنین از بهبودی ۸۴ نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور هم خبر داد تا شمار بهبود یافتگان در این کشور به ۸۸۹ نفر برسد.

محمد العبد العالی گفت: دمای هوای تابستان تاثیری بر کرونا ندارد و مردم نباید به شایعات درباره کرونا توجه کنند. برداشتن زودهنگام محدودیت ها تاثیرات منفی به دنبال خواهد داشت. ارزیابی اوضاع، روزانه انجام می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر