jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۸۷۶ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۱

دشمن بزرگ بشر همچنان قربانی می گیرد. در حالی که همه مردم جهان منتظر بهتر شدن اوضاع هستند خبرهای تکان دهنده ای در 24 ساعت اخیر توجهات را به خود جلب کرده است؛ تعداد زیادی از افراد بعد از بهبودی کرونا دوباره به آن مبتلا می شوند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، دولت کره جنوبی اعلام کرد 116 شهروند این کشور که قبلا هم به کرونا مبتلا شده و به ظاهر بهبود یافته بودند تست مجدد کرونا از آنها نشان داد که مجددا به این بیماری گرفتار شده اند.

افزایش تعداد افرادی که دوباره به کرونا مبتلا می شوند آمار جهانی مبتلایان به کرونا را بالا می برد. در کره جنوبی پیش از این فراتر از 10 هزار نفر مبتلا به کرونا شده بودند. البته کره جنوبی در زمره کشورهایی قرار دارد که به خوبی بیماری را کنترل کرده اند اما این موضوع که دوباره افراد زیادی پس از بهبودی مبتلا به این بیماری شده اند نگران کننده شد.

حالا با توجه به این اتفاقات، فرضیه تولید پادتن در بدن پس از ابتلا زیر سوال رفته است. پیش از این گفته می شد افرادی که به ویروس کرونا آلوده شوند پس از بهبودی بدنشان در برابر این ویروس ایمنی پیدا می کند اما حالا شواهد حاکی از چیز دیگری است.  

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر