jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۸۱۶   ۲۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۶

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور خبر داد؛

برف و باران در جاده‌های 12 استان / انسداد 15 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه تردد در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 8.5 درصد افزایش دارد،‌ گفت: آزادراه کرج ـ تهران در این مدت با 96 هزار و 947 تردد، پرترددترین جاده کشور بود.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب جاده‌ها روان است، تأکید کرد: مردم حتماً از انجام سفر خودداری کنند.

وی ادامه داد: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا ورود به هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه‌نامه خودرو مربوط به آن شهر مجاز است.

برف و باران در جاده‌های 12 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر در محورهای هراز، فیروزکوه، آزادراه قزوین ـ رشت، کندوان و منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال ترافیک روان در مسیر رفت و برگشت مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در محورهای هراز و کندوان و بارش باران در محورهای فیروزکوه و آزادراه قزوین ـ رشت نشان می‌دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، هرمزگان، کرمان، گلستان، گیلان و قزوین گفت: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در برخی جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی، مازندران، زنجان، اردبیل، تهران و البرز نشان می‌دهد.

رصد تردد خودرو از طریق 2307 ترددشمار/ افزایش 8.5 درصدی ترافیک راه‌ها

محرابی‌نیا بیان کرد: طبق اطلاعات بیش از 700 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2307 ترددشمار در شبانه‌روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 8.5 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 18.7 درصد و بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 ثبت شد.

بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج ـ تهران، کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج به ترتیب پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور بودند.

انسداد 15 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب

وی اظهار داشت: در حال حاضر 15 جاده از جمله محورهای قزوین ـ‌ همدان، رودبار ـ قلعه‌گنج، رودبار ـ کهروج، خلخال ـ اسالم، خرم‌آباد ـ پلدختر، سروآباد ـ پاوه، پونل ـ خلخال و منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال به دلیل نبود ایمنی و و در برخی جاده‌ها بروز سیلاب مسدود است.

انسداد شبانه منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: همانگونه که بیش از این اعلام شده بود آزادراه تهران ـ شمال هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه‌های هوشمند تا روز 15 خرداد 99 مسدود است و تردد از محورهای جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر