Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۷۷۵ ۲۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۹:۴۳

فصل نقل و انتقالات فوتبال اروپا به خاطر شیوع کرونا با تاخیر روبه رو خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ،در شرایطی که چندین هفته است که مسابقات فوتبال باشگاهی در نقاط مختلف جهان از جمله اروپا به خاطر شیوع کرونا، برگزار نمی شوند، هنوز تکلیف مسابقات فصل جاری مشخص نیست.

در این حال آینده مسابقات باشگاهی در قاره اروپا همچنان در ابهام است.از این رو فصل نقل و انتقالات پایان فصل در موعد از قبل پیش بینی شده شروع نخواهد شد.

در این مورد «امیلیو گارسیا سیلوره»، مدیر حقوقی فیفا اعلام کرد با توجه به مشخص نبودن وضعیت لیگ ها، شروع فصل نقل  و انتفالات در تاریخ 1 ژوییه(11 تیر 99 ) نخواهد بود.

این مقام افزود فدراسیون جهانی فوتبال منتظر است تا وضعیت لیگ ها را بعد از بحران کرونا مشاهده کند تا در مورد زمان جدید نقل و انتقالات تصمیم گیری کند.

طبق آخرین آمار تاکنون حدود 1.8 میلیون نفر در سراسر جهان به کوید 19 مبتلا شده اند که متاسفانه 112 هزار نفر تاکنون جان باخته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر