jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۸۷ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۵

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال ایران گفت: در بخش اساسنامه فدراسیون سر فیفا را کلاه گذاشتیم و به آنها دروغ گفتیم که فدراسیون ایران یک نهاد مستقل و غیر دولتی است.

به گزارش جام جم آنلاین ، علی کفاشیان با اشاره به ایراداتی که به اساسنامه فدراسیون فوتبال ایران وارد شده و نیاز به اصلاح دارد، گفت: تمام آیین نامه ها را هیات رئیسه یا مجمع تصویب می کند. بحث اصلی ما در اساسنامه «نهاد عمومی غیر دولتی» است. روز اول که من رئیس فدراسیون فوتبال شدم به ما گفتند فدراسیون نهاد «مستقل غیر دولتی» است. آن موقع من بازنشسته بودم که گفتند بازنشستگی ات مشکلی ندارد.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال افزود: یک روز دیگر یک وزیر دیگر ما را نخواست و گفت کفاشیان بازنشسته است. گفتیم ما نهاد مستقل غیر دولتی هستیم که پاسخ دادند شما نهاد عمومی غیر دولتی هستید. در واقع شد همان قضیه شترمرغ!

کفاشیان خاطرنشان کرد: الان هم هر آنچه که هستیم را در اساسنامه بنویسیم. آقای نصیرزاده که اساسنامه را می نویسد باید باید در آن قید کند که فدراسیون نهاد عمومی غیر دولتی است یعنی وابسته به دولت است. اگر فیفا تایید کرد که هیچ اگر نه الکی در اساسنامه ننویسیم مستقل غیر دولتی در حالی که اینطور نیست.

رئیس و نایب رئیس پیشین فدراسیون فوتبال تاکید کرد: ما فیفا را گول زدیم. اساسنامه ای که سال ۱۳۸۶ تصویب شد را بازهم بخوانیم. کیومرث هاشمی هم گفتاری برای آن اساسنامه نوشته است که فدراسیون مستقل و غیر دولتی است در حالی که این نبوده است. ما سر فیفا کلاه گذاشتیم و به فیفا دروغ گفتیم. این بد است چون جمهوری اسلامی هستیم.

کفاشیان که با رادیو گفتگو صحبت می کرد، گفت: الان باید در اساسنامه بنویسیم فدراسیون ما عمومی غیر دولتی است. اگر قبول نکردند (فیفا قبول نکرد) باید به مجلس ببریم تا مدیران بعدی به مشکل نخورند. هر موقع خواستند چوب را بلند کردند و بر سر ما کوبیدند که شما یک نهاد عمومی غیر دولتی هستید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر