jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۸۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۵

سرمربی ایرانی الاصل هرتابرلین پس از پایان کار با این تیم آلمانی از هواداران به خاطر انرژی مثبت و حمایت بی‌مرزشان از وی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، نود نوشت:الکس نوری سرمربی ایرانی الاصل سابق هرتابرلین که از سمت هدایت این تیم کنار رفت در پیامی با بازیکنان سابق خود وداع کرد.

وی گفت: «یک سفر هیجان انگیز دیگر اکنون به پایان رسید. در این زمان بسیار کوتاه و فشرده من تجربه های زیادی را کسب کردم و همچنین خیلی چیزهای زیادی رو یاد گرفتم. من مطمئن بودم که با همکاری بیشتر در تیم و با کسب 6 امتیاز بالاتر در ادامه بازی‌ها می‌توانستیم در لیگ دسته اول بمانیم، هرچند من به تصمیم اخذ شده توسط باشگاه احترام می‌گذارم.به این ترتیب می‌خواهم از همه کسانی که طی این چند ماه گذشته به هر طریق از من حمایت کردند تشکر کنم. با تشکر فراوان از هواداران هرتابرلین به خاطر تمام انرژی‌های مثبت‌تان و پشتیبانی بی مرزتان!مواظب خودتان باشید با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر