jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۷۰ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۹

کریستیانو رونالدو گویا قوانین مربوط به ویروس کرونا را شکسته است.

به گزارش جام جم آنلاین ، رونالدو اخیرا با شکستن قرنطینه حاکم بر شهر مادیرای پرتغال به یک ورزشگاه رفته و تمرین می کند، در این در حالی است که سایر تیم ها و بازیکنان حق تمرین کردن ندارند. 

رفتار رونالدو مورد نقد زیادی از سوی چهره های مختلف قرارگرفته و بسیاری نسبت به رفتار خودخواهانه او اعتراض کرده اند. 

رونالدو در حالی در مادیرا به سر می برد که اخبار زیادی درباره جدایی او از یوونتوس و پیوستن دوباره اش به رئال شنیده می شود. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر