jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۶۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۶

شبکه دولتی المسیره یمن به فضاسازی رسانه‌های غربی درباره خبر صدور احکام اعدام برای چهار نفر به اتهام خیانت و دست داشتن در کشتار مردم بی گناه این کشور پاسخ داد.

فضاسازی رسانه‌های غربی درباره احکام اعدام علیه چهار عامل کشتار یمن
به گزارش جام جم آنلاین ، شبکه المسیره یمن به خبر رسانه‌های غربی درباره محکوم شدن چهار خبرنگار در دادگاه یمن  به اعدام واکنش نشان داد.
در این گزارش آمده است:« خیانتکاران از  احکام اعدامی که برای برای پنج نفر از خائنان صادر شده عصبانی هستند و آنها را خبرنگار جا زدند».
المسیره درباره این چهار محکوم به اعدام در یمن گفت: «این چهار نفر برای مدت مدیدی اطلاعات حساس و دقیقی را در اختیار دشمن قرار می‌دادند که به دنبال آن زنان و کودکان بی گناه از میان شهروندان یمن در حملات ائتلاف سعودی به خاک و خون کشیده شدند و در واقع شریک جنایات آل سعود در کشتار مردم یمن شدند».
المسیره با تاکید بر اینکه این چهار محکوم اصلا خبرنگار نبوده بلکه جاسوس و مزدور سعودی بودند، گفت: «آنها در پوشش خبرنگار سعی داشتند برای جنایات خود ومزدوری برای دشمن مصونیت بگیرند».
در این گزارش آمده است:« قانون اساسی برای هیچ خائنی مصونیت ایجاد نمی‌کند؛ خائن خائن است و مزدور هم مزدوار هر چقدر که با دیگر عناوین در صدد سرپوش گذاشتن بر جرم و جنایت خود باشند».
خبرگزاری فرانسه روز شنبه به نقل از یک مقام قضایی دولت مستعفی منصور هادی ادعا کرد که دادگاه حوثی یمن چهار خبرنگار را به اتهام خیانت و جاسوسی به کشورهای خارجی به اعدام محکوم کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر