jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۶۰۰   ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۱۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور خبر داد؛

انسداد 13 جاده به دلیل سیل / برف و باران در جاده‌های 16 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بارش برف و باران در برخی جاده‌های 16 استان کشور گفت: منطقه یک آزادراه تهران - شمال تا 15 خرداد 99 از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس با اشاره به تردد روان و نبود ترافیک در اغلب جاده‌ها، بیان کرد: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی، پلاک و بیمه‌نامه مربوط به آن شهر برای ورود مجاز است.

برف و باران در جاده‌های 16 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، فیروزکوه، کندوان، منطقه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

محرابی‌نیا افزود: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در محورهای هراز و کندوان و بارش باران در آزادراه قزوین - رشت و محور فیروزکوه نشان می‌دهد.

وی با اشاره به بارش برف و باران در برخی جاده‌های استان‌های تهران و مازندران گفت: در حال حاضر شاهد بارش باران در برخی جاده‌های استان‌های سمنان، البرز، قزوین، گیلان، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قم، مرکزی، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و یزد هستیم.

رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2297 ترددشمار

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به فعالیت بیش از 700 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2297 دستگاه ترددشمار گفت: در شبانه‌روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 5.6 درصد افزایش دارد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 18.3 درصد ثبت شد و بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 بود.

آزادراه‌های کرج - تهران و قزوین - کرج پرترافیک‌ترین جاده‌های کشور

محرابی‌نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه‌های کرج - تهران و قزوین - کرج پرترددترین جاده‌های کشور بود.

انسداد 13 جاده به دلیل سیل

وی با اشاره به انسداد 13 جاده به دلیل نبود ایمنی و سیلاب گفت: در حال حاضر محورهایی نظیر رودبار - قلعه‌گنج، رودبار - کهنوج در استان کرمان، جاده خلخال - اسالم، محور خرم‌آباد - پلدختر، محور سروآباد - پاوه، محور پونل - خلخال و منطقه 4 آزادراه تهران - شمال مسدود است.

ادامه انسداد شبانه منطقه یک آزادراه تهران - شمال تا 15 خرداد

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در منطقه یک آزادراه تهران - شمال از 20 فروردین تا 15 خرداد 99 به دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه‌های هوشمند محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود و مسیر مسدود خواهد بود و تردد از محورهای جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر