jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۴۳۴ ۲۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۱

معاون اجتماعی پلیس راهور از فرهنگ رانندگی موتورسواران انتقاد کرد و گفت: تعداد قابل توجهی از کشته‌شدگان حوادث ترافیکی را موتورسواران تشکیل می‌دهند.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه خبری پلیس راهور، سرهنگ عین الله جهانی با اشاره به تصادف خونین دو دستگاه موتورسیکلت در شهر لار که روز گذشته اتفاق افتاد، افزود: مقارن ساعت 20 روز گذشته دو دستگاه موتور سیکلت در سطح شهر لار با یکدیگر برخورد و در نتیجه آن 2 نفر کشته و یک نفر مجروح شد.

وی در تشریح علت این تصادف گفت: مقصر تصادف راکب یکی از موتورسیکلت‌ها بوده است که به علت تغییر مسیر ناگهانی موجب شکل گیری این سانحه شد.

جهانی با انتقاد از فرهنگ رانندگی موتورسواران افزود: متاسفانه راکبین موتورسیکلت هنگام تردد در معابر خود را مجاز به ورود حریم سایر رانندگان می‌دانند.

معاون اجتماعی پلیس راهور، گفت: موتورسواران فاصله جانبی و طولی را از خودروها و سایر موتورسیکلت‌ها رعایت نکرده و با ورود به حریم سایر رانندگان، جان خود و دیگران را به خطر می اندازند.

جهانی افزود: این قبیل رانندگان چنانچه با ورود به حریم سایرین منجر به شکل گیری تصادف شوند، مقصر قلمداد شده و موظف به جبران خسارات مالی و جانی زیاندیدگان خواهند بود.

به گفته وی، رانندگان موتورسیکلت ها مکلفند بین خطوط و پشت سر وسایل نقلیه حرکت کرده و با رعایت فاصله طولی و عرضی از ورود به حریم سایرین خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر