jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۱۴۲ ۱۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۰

رئیس یوفا خبری داد که بر اساس آن احتمالا این فصل از لیگ قهرمانان اروپا دیگر برگزار نخواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، الکساندر شفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا عنوان کرد که باید مسابقات به تعویق افتاده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تا تاریخ 3 آگوست(13 مرداد99) به پایان برسد. وی همچنین اعلام کرد اگر تا این تاریخ این دو لیگ تمام نشوند به طور کامل پرونده شان بسته می شود و نیمه تمام اعلام خواهند شد.

شفرین در پایان گفت: اشتباه است اگر سلامتی بازیکنان، هواداران، داوران و ... به خطر بیفتد. ما به ورزش نیاز داریم چون انرژی دهنده است. اکنون مردم عصبی هستند و استرس دارند. فوتبال، صنعتی جدی است. این در حالی است که اکنون فوق استارها پزشکان و پرستاران هستند. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر