jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۸۰۲ ۱۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۷

رئیس پلیس راه غرب استان تهران با اشاره به اجرای طرح فاصله‌گذاری در آزادراه‌های غرب استان گفت: از زمان اجرای طرح تاکنون بیش از ۵۰ خودرو غیربومی جریمه نقدی شدند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ قباد قیطاسی در گفتگو با تسنیم با اشاره به اینکه این طرح به صورت 24 ساعته در آزادراه‌ها و برخی از مسیرهای فرعی در حال برگزاری است اظهار داشت: تمام تلاش پلیس برای ممانعت از ورود خودروهای غیربومی به استان تهران از سمت استان قم و مرکزی است و سعی می‌شود با مردم مدارا شود تا خودروهایشان بازگردانده و به پارکینگ انتقال داده نشود.

وی با اشاره به مسدود شدن عوارضی دوم اتوبان تهران- ساوه و اتوبان تهران- قم در محدوده شهرک صنعتی حسن‌آباد تصریح کرد: پلیس در نقاط ورودی و خروجی آزادراه تهران- ساوه و تهران- قم مستقر است و از تردد خودروهای غیربومی جلوگیری می‌‌کند.

رئیس پلیس راه غرب استان تهران ادامه داد: در صورت لجاجت خودروهای غیربومی و تخطی از قانون به پارکینگ انتقال داده می‌شود و علاوه بر آن 500 هزار تومان نیز جریمه می‌‌شوند.

قیطاسی با تأکید بر اینکه جلوی تردد بیش از 120 هزار خودرو در سه روز گذشته در آزادراه‌ها گرفته شده است افزود: در سه روز گذشته بیش از 450 هزار تردد در ورودی‌ها و خروجی آزادراه‌های غرب استان تهران ثبت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر