jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۷۴۰ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۸

رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تصمیمی برای محلی شدن سهمیه سوخت بنزین در دوران کرونا توسط کارگروه مدیریت مصرف سوخت اتخاذ نشده است و شرکت ملی پخش نمی‌تواند مستقلا چنین پیشنهاداتی را اجرایی کند.

به گزارش جام جم آنلاین، فاطمه کاهی در گفتگو با فارس با اشاره برخی پیشنهادات موجود برای کاهش رفت‌وآمدهای بین شهری در ایام شیوع کرونا در کشور گفت: برای کاهش سفرهای مردم در ایام کرونا برخی پیشنهاداتی موجود است از جمله اینکه سهمیه بنزین هر کارت سوخت محلی شود و فقط در شهر محل ثبت آن فعال باشد. بدین صورت افرادی که به توصیه‌ها گوش نمی‌دهند و به مسافرت می‌روند بنزین را با نرخ آزاد استفاده می‌کنند.

رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: تصمیم‌گیری درباره این پیشنهاد بر عهده کارگروه مدیریت مصرف سوخت است که ذیل وزارت کشور تشکیل جلسه می‌دهد. شرکت ملی پخش نمی‌تواند مستقلا چنین پیشنهاداتی را اجرایی کند، مگر اینکه به تایید این کارگروه رسیده باشد و دستورات لازم آن توسط وزارت کشور صادر شده باشد که فعلا درباره این پیشنهاد تصمیمی اتخاذ نشده است و بعید است دستور صادر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر