jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۴۶۶ ۰۵ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۸

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران گفت: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی پایتخت وجود داشته و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح با این موضوع برخورد کرده‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران به همراه سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) و سردار بیگدلی معاون عملیات قرار گاه ثاراالله (ع) امروز در رصد هوایی شهر تهران شرکت کردند.

علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در شهر تهران اظهار داشت: رصد هوایی از ورودی و خروجی‌های شهر تهران انجام شد، اما هنوز به حد کفایت میزان ترافیک به میزان و حد مورد نظر ما نرسیده است و امید داشتیم بیشتر مراقبت انجام شود.

وی ادامه داد: تراکم قابل توجه در مبادی ورودی و خروجی تهران وجود داشته و افزایش قابل توجهی داشت و نشان می‌دهد برخی علی رغم همه توصیه‌ها با تسامح برخورد کرده‌اند.

سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) بیان داشت: نگرانی داشتیم که در بازگشت به چه میزان مردم به شهر ورود می‌کنند و باید تست شوند.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی مبادی مردم را دیدیم که از شهر خارج می‌شوند. حضور مردم در پارک‌ها یکی از نگرانی‌هایی بود که دیدیم و این حضور ممکن است موجب مخاطراتی شود.

سردار بیگدلی معاون عملیات قرارگاه ثارالله اظهار داشت: قطعا مقابله با ویروس کرونا توسط یک دستگاه یا دو دستگاه کافی نیست. در چند روزهای اخیر که مردم بر می‌گردند مخاطراتی به همراه دارد و مردم باید بسیار مراقبت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر