jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۳۹۰ ۰۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۶

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بسیاری از استان‌ها نظیر قم، اصفهان، مرکزی، همدان، فارس و سیستان و بلوچستان و فردا (دوشنبه) در استان‌های شمال‌شرق و شرق کشور بارش پرحجم و بیش از 30 میلی‌متر داریم.

به گزارش جام جم آنلاین، صادق ضیائیان در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: سامانه بارشی که از دیروز در کشور فعال شده است، در بسیاری از نقاط کشور موجب بارش برف و باران شده است و امروز بر شدت آن افزوده می‌شود و همه کشور را درگیر بارش می‌کند که در برخی نقاط و مناطق کوهستانی و سردسیر بارش به صورت برف است.

وی ادامه داد: روز دوشنبه 4 فروردین در نیمه شرقی و نوار شمالی کشور نیز بارش خواهیم داشت و روز سه‌شنبه 5 فروردین در شمال‌شرق کشور باران داریم اما امروز در بسیاری از نقاط کشور شاهد بارش باران، برف و وزش باد شدید هستیم.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز شدت بارش‌ها در استان‌های قم، مرکزی، همدان، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان و همچنین شمال اصفهان، شرق خوزستان، شرق لرستان، شمال فارس، شمال بوشهر، جنوب کرمان و غرب هرمزگان است. که در این نقاط بارش‌های پرحجم و بیش از 30 میلی‌متر پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان افزود: همچنین در استان‌های مرکزی، همدان، شرق لرستان و غرب اصفهان و چهارمحال و بختیاری نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: در ارتفاعات البرز واقع در استان‌های تهران، البرز، مازندران و سمنان امروز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد:‌ روز آینده 4 فروردین بارش‌ها در نوار شرقی و بخش‌هایی از مرکز و شمال‌شرق کشور فعال است ضمن آنکه بارش‌های پرحجم (بیش از 30 میلی‌متر) در خراسان رضوی، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان جنوبی پیش‌بینی می‌شود همچنین روز آینده بارش پرحجم در سیستان و بلوچستان خواهیم داشت.

وی گفت: روز سه‌شنبه 5 فروردین در شمال‌شرق کشور یعنی استان‌های خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی، شرق سمنان، شرق یزد، گلستان و خراسان شمالی بارش داریم و به تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

ضیائیان در تشریح وضعیت بارش در پایتخت گفت: امروز در جنوب و شرق تهران بارش قابل توجه داریم و فردا نیز در تهران بارش‌ها ادامه دارد و سپس پایان می‌ِیابد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای 26 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 4 درجه زیرصفر سردترین مرکز استان خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر