jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۲۹۲ ۰۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۸

برخی معترضان به نخست وزیر رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب با تجمع مقابل کنست، وی را متهم کردند که از بحران پیش آماده ناشی از ویروس کرونا برای تحکیم قدرت خود استفاده می‌کند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، با وجود هشدارها مبنی بر عدم برگزاری تجمعات ناشی از ویروس کرونا، برخی ساکنان قدس اشغالی علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تجمع کرده و وی جنایتکار خواندند.

به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس» صدها معترض به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل پنجشنبه شب با تجمع مقابل کنست وی را متهم کردند که بر اساس این گزارش، معترضان با تجمع مقابل کنست، تابلوهایی در دست داشتند که بر روی آن نوشته شده بود «نه به دیکتاتوری» و «دموکراسی در خطر است».

به گزارش آسوشیتدپرس، حاضران در این تجمع نتانیاهو را «نخست‌وزیر جنایتکار» خواندند.

در جریان این تجمع پلیس با حضور در صحنه سه نفر را دستگیر کرد. پلیس همچنین هرگونه تردد خودروها به سمت کنست را متوقف کرد.

رهبر حزب «اسرائیل بیتنا» نیز به تازگی هشدار داد که نحوه مدیریت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابله با ویروس کرونا، این رژیم را به سوی فروپاشی کامل هدایت می‌کند.

«آویگدور لیبرمن» رهبر حزب اسرائیل بیتنا با انتقاد از نحوه مدیریت مقابله با ویروس کرونا توسط بنیامین نتانیاهو گفت که وی در حال هدایت اسرائیل به فروپاشی کامل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر