jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۶۰۸ ۲۰ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۱

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان درباره چگونگی پرداخت شهریه سرویس مدارس در ایام تعطیلات به دلیل بیماری شیوع کرونا توضیح داد.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، نورعلی عباسپور مدیرکل انجمن اولیا و مربیان، درباره چگونگی حق سرویس مدارس با توجه به تعطیلی مدارس اظهار کرد: معمولا هزینه سرویس مدارس به طور قسط بندی و تا ۴۰ درصد هزینه پرداخت و تا اسفند تسویه حساب می‌شود.

او ادامه داد: با توجه به تعطیلی‌های اخیر چگونگی این موضوع در حوزه کارکرده ماده ۱۸ که معاون عمرانی استاندار در آن حضور و اختیار دارد، با تفویض اختیار به استان‌ها تعیین تکلیف می‌شود.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان با اشاره به اینکه استان‌ها با توجه به شرایط درباره چگونگی و میزان پرداخت تصمیم گیری نی کنند، گفت: به عنوان مثال در برخی استان‌ها قرار بر این است تا ۵۰ درصد هزینه اسفند پرداخت شود.

عباسپور اظهار کرد: بخش عمده اختیارات در این حوزه مربوط به کارگروه ماده ۱۸ از همان طور که در تعیین نرخ سرویس مدارس هم تصمیم گیری انجام می‌دهند

او تصریح کرد: در کارگروه ماده ۱۹ که انجمن اولیا مربیان هم دخیل است دستورالعمل‌ها و تصمیمات کلان کشوری مورد توجه قرار گرفته اند، اما در مورد اینکه چه میزان از شهریه سرویس مدارس با توجه به تعطیلات اخیر پرداخت می‌شود با همکاری پیمانکاری است که زیر نظر کارکرده ماده ۱۸ بوده تعیین تکلیف می‌شود و از طریق مدیر مدارس به خانواده اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر