Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۴۰۳ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۳

امروز (شنبه) با ورود سامانه بارشی، در شمال‌ غرب و غرب کشور، بارش باران، وزش باد شدید موقتی و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز با ورود سامانه بارشی، در شمال‌غرب و غرب کشور، مناطقی از دامنه‌های زاگرس مرکزی، جنوب‌غرب کشور بارش باران و وزش باد شدید موقتی، کاهش دما و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف خواهند داشت. همچنین در مرکز کشور و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی نیز بارش‌های پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

این سامانه روز یکشنبه در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی و بخش‌هایی از مرکز کشور فعال خواهد بود و از بعد از ظهر با حرکت به سمت شرق به شکل ضعیف‌تر در دامنه‌های زاگرس مرکزی، شمال استان‌های فارس و کرمان، جنوب استان اصفهان و یزد و ارتفاعات جنوب‌شرق کشور سبب بارش پراکنده می‌گردد.

فعالیت این سیستم دوشنبه در جنوب‌شرق کشور به ویژه در بخش‌های مرکزی و جنوبی استان کرمان، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان متمرکز بوده و موجب رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید و در برخی نقاط سبب باد و گرد و خاک می‌شود. این موج در اواخر وقت از جنوب شرق کشور خارج می‌شود.

طی روز شنبه در غرب و جنوب‌غرب کشور وزش باد شدید رخ می‌دهد که در بعضی ساعات می‌تواند خیزش گرد و خاک در این مناطق را به همراه داشته باشد.

گفتنی است، از روز سه‌شنبه تا اواخر هفته با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا، افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت نیمه‌غربی کشور پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر