jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۳۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۴:۲۶

مرحله دوم ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از فردا ۱۷ اسفندماه در پنج استان کشور آغاز می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن با هدف خانه دار کردن اقشار ضعیف و متوسط از فردا آغاز می‌شود.

براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی متقاضیان در پنج استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان و البرز می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۱۷ اسفندماه تا ساعت ۲۴ روز یک شنبه ۱۸ اسفندماه می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

تمام متقاضیان می‌توانند در مدت زمان اعلام شده با مراجعه به سامانه بدون محدودیت در ظرفیت، ثبت نام خود را انجام دهند و پس از اتمام زمان ثبت نام و پایان پالایش متقاضیان بر اساس شرایط طرح، متقاضیان نهائی مطابق ظرفیت برای هر شهر، از طریق قرعه کشی برگزیده می‌شوند.

همچنین افراد تایید شده‌ای که با توجه به شیوع ویروس کرونا روند تکمیل پرونده آن‌ها به شکل حضوری دچار وقفه شده نگرانی نداشته باشند؛ زیرا به محض اینکه از شرایط فعلی خارج شویم تکمیل پرونده آن‌ها انجام می‌شود.

لازم به ذکر است افرادی که در مرحله اول ثبت نامشان تکمیل شده و پیامک احراز شرایط را دریافت کرده اند در صورتی که انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

گفتنی است افرادی که نسبت به عدم احزار شرایط در مرحله اول ثبت نام اعتراض کرده اند، درصورتی که حائز شرایط تشخیص داده شوند، نیازی به ثبت نام مجدد نداشته و در فرایند قبلی ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.


شهر‌های دارای ظرفیت ثبت نام در مرحله دوم در استان البرز شهر‌های نظرآباد و فردیس در استان اردبیل شهر‌های اردبیل و خلخال است.

در استان اصفهان متقاضیان می‌توانند در شهر‌های کاشان، خمینی شهر، شاهین شهر، شهرضا، مبارکه، زرین شهر، گلپایگان، دولت آباد، سمیرم، نائین، اردستان، مهاباد، زواره، نیک آباد، محمدآباد، نصرآباد، کوهپایه، سجزی، تودشک، قهجاورستان، حسن آباد، ورزنه، هرند، اژیه، خوانسار، کمه، حنا، داران، فریدونشهر، برف انبار، منظریه، قمصر، جوشقان قالی، نیاسر، برزک، سده لنجان، انارک، دهق، علویجه، بادرود، خالدآباد، میمه، ورزوان، لای بید، ابوزیدآباد، نوش آباد، تیران، چادگان، رزوه، دهاقان، حبیب آباد، کمشچه، خور، فرخی و جندق ثبت نام خود را انجام دهند.

متقاضیان در استان آذربایجان شرقی می‌توانند در شهر‌های مراغه، مرند، میانه، بناب، اهر، عجب شیر، سراب، ملکان، هادیشهر، هوراند، خسروشاه، دوزدوزان، کشکسرای، هشترود، بستان آباد، صوفیان، شبستر، تسوج، کلیبر، خواجه، هریس، گوگان، ممقان، ایلخچی، اسکو، قره آغاج، خاروانا، ورزقان و خمارلو ثبت نام کنند.

در استان آذربایجان غربی نیز ثبت نام برای شهر‌های ارومیه، خوی، مهاباد، نقده، سردشت، شاهین دژ، تکاب، اشنویه، محمدیار و سیه چشمه امکان پذیر است.


گفتنی است مهلت ثبت اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در مرحله اول نام نویسی شرایطشان احراز نشد، تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ اسفند ماه ۱۳۹۸ است که افراد باید به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر