Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۰۶۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸  |  ۰۹:۳۵

رئیس اتحادیه قهوه خانه داران درگفتگو با جام جم آنلاین ؛

هر واحد صنفی قلیان ارائه دهد پلمپ و به دادسرا معرفی می شود / برخورد با برخی متخلفان

رییس اتحادیه قهوه خانه داران در رابطه با ارائه خدمات در واحدهای صنفی مربوط به قلیان و چای در روزهایی که ویروس کرونا در جامعه گسترش یافته توضیحاتی را ارائه داد.

title

محسن نظری رییس اتحادیه قهوه خانه داران در گفتگو با جام جم آنلاین در مورد سرو مخفیانه در بعضی قهوه خانه و سفره خانه های سنتی گفت: طبق درخواست وزیر بهداشت و دستور نیروی انتظامی سرو قلیان ممنوع شده است. ما نیز تذکرات لازم را ابلاغ کرده ایم.

وی تاکید کرد: واحد هایی که مرتکب تخلف شوند حسب دستور سرپرست دادسرای پزشکی با گردش کار موضوع از طریق نیروی انتظامی به واحد قضایی مربوطه واصل می شود. با ارجاع به مقام قضایی واحد های متخلف پلمپ خواهند شد.

نظری در ادامه گفت: اداره اماکن نیروی انتظامی و بازرسان اتاق اصناف تهران واتحادیه در حال نظارت بر واحد ها هستند و تاکنون نیز واحد های متخلفی شناسایی و اعمال قانون شده اند .

وی افزود: واحد های متخلف دارای پروانه کسب نبوده اند و تمامی واحد های دارای پروانه کسب طبق قانون از ارائه قلیان خودداری می کنند.

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: حدود 95 درصد از 5 هزار واحد شغلی فعال در این صنف تعطیل شده اند و امیدواریم هر چه سریع تر این مشکل شود تا کسبه بتوانند به فعالیتشان ادامه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر