jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۲۳۵   ۲۷ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۴:۱۴

دکتر علی عسکری از عزم جدی رسانه ملی برای برگزاری انتخابات پرشور مجلس در دوم اسفند خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، دکتر علی عسکری در حاشیه هشتمین جلسه هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که امروز (یکشنبه) در سالن قصرشیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات روز جمعه دوم اسفند، نقطه بسیار مهمی در تاریخ آینده کشور خواهد بود و نقطه حساسی است، گفت: از همه ملت ایران، ​همه جوانان و دانشجویان، کارگران، استادان، کشاورزان، همه خانواده‌ها، دختران و پسران دعوت می‌کنم که حق خودشان را از دست ندهند و در این انتخابات شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید در انتخابات شرکت کنند و رای را به صندوق بیندازند و نمایندگان مطلوب و مورد نظر خودشان را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند، گفت: سازمان صداوسیما با همه توان بعد از فارغ شدن از برنامه‌های ۲۲ بهمن که کار سنگینی روی دوش همکاران بود، امروز همه تلاش خود را معطوف تولید برنامه‌ها برای معرفی اهمیت مجلس شورای اسلامی و ترغیب مردم به شرکت در انتخابات کرده است.

رئیس سازمان صداوسیما گفت: امیدواریم مجموعه فعالیت‌ها موجب شود تا مردم بسیار پرشکوه و باحضور حداکثری وارد شوند و اگر ما یک مجلس با حضور حداکثری داشته باشیم، موجب مایوس سازی دشمنان و موجب خنثی شدن تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات موجب ساختن آینده بهتر و مفیدتر و پیشرفت‌های کشور می‌شود و اثر گذار است، گفت: در دهه‌های گذشته مقام معظم رهبری تاکید زیادی بر رشد و پیشرفت اقتصادی کشور داشتند و امیدوارم مجلس آینده هم به عنوان یک شتاب دهنده در اقتصاد باشد تا شاهد بهتر شدن اقتصاد و معیشت مردم باشیم و یک مجلس پر افتخار و ارزشمندی داشته باشیم و آینده را بهتر از گذشته رقم بزنیم.

علی عسکری همچنین از تصویب تولید یک مستند فاخر با موضوع دفاع مقدس آینده خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر