jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۲۲۷   ۲۸ بهمن ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۲

شکایت باشگاه ذوب آهن و درخواست برای تجدیدنظر در حکم فیفا در ارتباط با حکم فسخ قرارداد رضا شکاری به دادگاه عالی ورزش ارسال شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، بعد از شکایت باشگاه ذوب آهن از رضا شکاری بازیکن سابق این تیم در پی انتقال به باشگاه روبین کازان، فدراسیون جهانی فوتبال رای خود را در دو بخش از این شکایت اعلام کرد.

در رای نخست، فیفا اعلام کرد که باشگاه روبین کازان باید بابت غرامت آموزشی شکاری و دیرکرد آن مبلغ ۱۰۵ هزار یورو به ذوب آهن پرداخت کند.

شکایت دیگر ذوب آهن مربوط به فسخ قرارداد شکاری از این باشگاه بود و ذوبی ها خواستار دریافت غرامت در این بخش هم شدند. فیفا در رای ابتدایی خود برای این بخش ایراد عدم استماع دعوا را پیش کشیده بود. یعنی از آنجا که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران روی این پرونده رای داده، فیفا دیگر قادر به بررسی آن نیست.

ذوبی ها مدعی هستند کمیته انضباطی ایران رای را به سود این باشگاه صادر کرده است ولی از آنجا که رای ضمانت اجرایی نداشته به فیفا شکایت کرده اند.

ایراد عدم استماع دعوا از سوی فیفا به این پرونده، ذوبی ها را بر آن داشت تا با شکایت به دادگاه عالی ورزش (CAS) پیگیر غرامت فسخ از شکاری و باشگاه روبین کازان شوند.

گویا ذوبی ها پنجشنبه هفته گذشته هزینه شکایت به دادگاه عالی ورزش را هم پرداخت کرده اند و منتظر بررسی این پرونده هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر