jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۶۸۶۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۷

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا، مدارک لازم جهت احراز سکونت برای مالکان خودروها را اعلام کرد.

مدارک لازم احراز سکونت جهت شماره‌گذاری خودرو

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی محمدی در گفتگو با فارس در خصوص مدارک لازم جهت احراز سکونت مالکان وسایل نقلیه در مراکز شماره‌ گذاری پلیس راهور اظهار داشت: برای احراز سکونت، مالکان خودروها باید سند مالکیت منزل مسکونی یا اجاره‌نامه رسمی به نام خود داشته باشند.

رئیس مرکز شماره‌ گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: داشتن جواز کسب معتبر یا گواهی اشتغال تحصیل فرزندان با تأییدیه اداره آموزش و پرورش یا ارائه معرفی‌نامه از محل خدمت ویژه کارکنان دولت و نیروهای مسلح از جمله موارد دیگری است که می‌تواند برای احراز سکونت به پلیس ارائه شود.

سرهنگ محمدی ادامه داد: برخی مالکان ادعای سکونت در منزل پدر یا مادر را دارند که باید در این صورت سند یا اجاره‌نامه‌ای به نام پدر یا مادرشان ارائه دهند؛ همچنین برخی می‌گویند که سند مالکیت یا اجاره‌نامه به نام همسرشان است که در این صورت نیز با ارائه شناسنامه همسر و سند مالکیت یا اجاره ‌نامه به نام همسر،‌ محل سکونت‌شان احراز می‌شود.

وی ارائه فیش آب و برق و گاز یا دفترچه تأمین اجتماعی معتبر را از جمله موارد دیگری جهت احراز سکونت مالکان خودروها دانست.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا گفت: گاهی اوقات افراد اجاره‌نامه‌ای ارائه می‌دهند که صوری یا جعلی است و کارشناسان موجود اصالت آن را تأئید نمی‌کنند، در این صورت از فرد می‌خواهیم موارد دیگری را که ذکر شده ارائه دهد؛‌ دفترچه تأمین اجتماعی از جمله یکی از آنهاست، چرا که فردی که حتی از شهرستان به تهران آمده و در اینجا مشغول به کار باشد، آن را در دسترس دارد و ارائه آن از ارائه گواهی تحصیل فرزند یا نامه از محل خدمت راحت‌تر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر