jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۶۷۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۵

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی در صفحه شخصی خود سوءاستفاده از نام شهدا برای بازگشت دو برنامه تلویزیونی به آنتن زنده را کاری غیر اخلاقی دانست.

نام شهدا را نباید فدای اهداف سیاسی و رسانه‌ای کرد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما پس از حواشی به وجود آمده برای دو برنامه تلویزیونی که براثر دو خطای سهوی ایجاد شده است، در حساب توئیتری خود متنی منتشر و تصویر آن متن را در صفحه اینستاگرامیش بازنشر کرد و نوشت:سکوت می کنم تا حاشیه ها بر متن غلبه نکند، سکوت می کنم چون اکنون کشور و نیروهای دلبسته به نظام به وحدت و همدلی نیاز دارند، همه حرف من در پیگیری نامه منتسب به جمعی از خانواده معظم شهدا این بوده و هست: ما باید آبرویمان را فدای شهدا و خانواده هایشان کنیم نه اینکه اسم و رسم آنها و نیت پاک شان را برای اهداف سیاسی و رسانه ای خود هزینه کنیم .شکی نیست که همه خانواده معزز شهدا و حتی آنهایی که برخی ، نامشان را بهانه ای برای جنجال آفرینی قرار دادند به هیچ وجه با قانون گریزی موافق نیستند.«خدا عاقبت همه ما را ختم بخیر کند»

گفتنی است؛ پیش از این تهیه کننده یکی از این برنامه‌ها به حمایت از خود و دیگر برنامه تلویزیونی با انتشار بیانیه‌ای به نفع خود از برخی از خانواده‌های معظم شهدا استشهاد جمع کرده بود، تا بتوانند دوباره برنامه‌اش را به صورت زنده روی آنتن ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر