jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۴۶۳۴۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸  |  ۲۰:۲۸

مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی، مطلبی را درباره جریان‌سازی‌ انتخاباتی برخی از نمایندگان منتشر کرد.

امیدوارم برخی از جنجال‌سازی‌ها ارتباطی با تبلیغات انتخاباتی نداشته باشد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با داغ شدن تنور انتخابات و آغاز نخستین روزهای تبلیغات انتخاباتی نمایندگان آینده مجلس شورای اسلامی و جریان‌سازی‌های منفی و مثبت برخی از کاندیدای مجلس، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با انتشار مطلبی در حساب توییتری خود، ضمن ابراز امیدواری در برگزاری انتخاباتی سالم، به این جریان‌سازی انتخاباتی اشاره کرد و در یک رشته توئیت نوشت:

«پروردگارا رحمتی کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد.
قوت‌م بخش تا نانم را و حتی نامم را برای ایمانم در خطر افکنم.
تا از آن‌ها باشم که پول دنیا را می‌گیرند و برای دین کار می‌کنند و نه آن‌ها که نان دین را می‌خورند و برای دنیا کار می‌کنند.»

وی همچنین در تویئتی دیگر نوشت:

«از صمیم دل امیدوارم برخی پرده‌دری‌ها و جنجال سازی‌ها که این روز‌ها می‌بینم و می‌شنوم ارتباطی با تبلیغات انتخاباتی برخی‌ها نداشته باشد.

اگر قرار است برای رسیدن به قدرت (یا هر هدف دیگر) از ابزار‌هایی استفاده کنیم که مخالفان را برای آن شماتت می‌کنیم پس چه فرقی‌ست میان ما و آن‌ها؟!»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر