اعزام به پارکینگ در انتظار خودروهای فاقد پلاک

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور گفت: خودروهای فاقد پلاک ضمن اعمال قانون، به پارکینگ اعزام می‌شوند تا تکلیف پلاک‌ مشخص شود.
کد خبر: ۱۲۴۶۲۳۱
اعزام به پارکینگ در انتظار خودروهای فاقد پلاک

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با فارس در خصوص تردد خودروهای فاقد پلاک در پایتخت، اظهار داشت: پلیس راهور طرح ویژه‌ای در برخورد با خودروهای بدون پلاک یا با پلاک پوششی و مخدوش در دستور کار دارد.

وی تصریح کرد: مخدوشی پلاک به عنوان جرم محسوب شده و خودرویی که پلاکش مخدوش باشد پس از اعمال قانون به مرجع قضایی معرفی می‌شود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت به موضوع خودروهای فاقد پلاک پرداخت و گفت: فاقد پلاک بودن تخلف محسوب شده و اعمال قانون را به دنبال دارد؛ برخی مواقع با خودروهایی مواجه هستیم که فاقد هر دو پلاک جلو و عقب خودرو هستند؛ در این صورت پلیس ضمن کنترل وضعیت خودرو از لحاظ سرقتی و سایر موارد دیگر، خودروی فوق را اعمال قانون کرده و به پارکینگ اعزام می‌کند تا تعیین تکلیف شود.

سرهنگ رازقی به خودروهایی که تک پلاک هستند اشاره و بیان داشت: در برخی اوقات با خودروهایی مواجهیم که یا پلاک عقب یا پلاک جلو ندارند؛ پلیس این دسته از خودروها را اعمال قانون 60 هزار تومانی خواهد کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها