مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

بازی مرگ و زندگی / ایمیل بی جواب ماند (+تصاویر)

تیم ملی فوتبال امید در دومین دیدار خود در انتخابی المپیک به مصاف کره‌جنوبی می‌رود تا در صورت برد به رویای المپیک 2020 فکر کند.
کد خبر: ۱۲۴۴۶۵۷
ایران - کره جنوبی ؛ تقلا برای صعود نوبرانه به المپیک

به گزارش جام جم آنلاین ، در دومین دیدار از مرحله گروهی انتخابی فوتبال المپیک در قاره آسیا، تیم ملی امید ایران و کره‌جنوبی امروز از ساعت ۱۳:۴۵ در شهر سونگالا تایلند به میدان می‌روند.

دو تیم در حالی پای به زمین مسابقه می‌گذارند که کره‌ای‌ها با سه امتیاز در صدرجدول قرار دارند و ایران با یک امتیاز به همراه ازبکستان در رده دوم قرار گرفته است و چین بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارد.شاگردان حمید استیلی در بازی نخست عملکرد بدی مقابل مدافع عنوان قهرمانی نداشتند و بعد از دریافت گل نخست به بازی برگشتند و توانست یک امتیاز از این دیدار به دست بیاورند.

تیم ملی ایران برای زنده نگه‌داشتن شانس خود برای صعود به مرحله حذفی، نیازمند پیروزی یا یک مساوی از این دیدار دشوار است.

کادر فنی تیم ملی علاوه بر تماشای بازی کره‌جنوبی و چین به همراه بازیکنان، به تحلیل عملکرد رقیب خود پرداخته و از این بازی به عنوان یک بازی سخت یاد کرده است.

یوزهای جوان ایران با انگیزه گرفتن انتقام از کره‌جنوبی پای به زمین مسابقه می‌گذارند. دو تیم یک سال و نیم قبل در بازی‌های آسیایی جاکارتا اندونزی به میدان رفتند که نتیجه بازی با دو گل به سود کره‌ای‌ها تمام شد و این تیم بعد از غلبه بر رقبای خود قهرمان آسیا شد.کره‌جنوبی می‌تواند با غلبه بر ایران، شش امتیاز شود و قبل از سومین بازی خود در مرحله گروهی، مجوز حضور در دور بعد مسابقات را به دست آورد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها