تیم‌های فوتبال سپاهان و تراکتور در چارچوب بازی‌های معوقه هفته یازدهم و دوازدهم روز شنبه به مصاف حریفان خود می‌روند.
کد خبر: ۱۲۴۳۴۲۲
سرنوشت قهرمان نیم فصل در آبادان رقم می‌خورد/ تراکتور در اندیشه پیوستن به جمع مدعیان قهرمانی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، بازی‌های معوقه هفته یازدهم و دوازدهم لیگ برتر فوتبال امروز شنبه ۷ دی ماه برگزار می‌شود و سپاهان به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌رود و تراکتور مهمان تیم پیکان است.

صنعت نفت آبادان- سپاهان/ ورزشگاه تختی آبادان ساعت ۱۶:۴۵

تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و سپاهان در چارچوب بازی معوقه هفته یازدهم روز شنبه به مصاف یکدیگر می‌روند و سرنوشت قهرمان نیم فصل اول مشخص می‌شود.

زردپوشان اصفهانی با ۳۱ امتیاز تیم دوم جدول لیگ برتر فوتبال هستند و آن‌ها قصد دارند در آخرین بازی خود در نیم فصل اول برابر تیم صنعت نفت آبادان به برتری دست یابند تا قهرمان نیم فصل اول شوند.

شاگردان قلعه نویی رقابت تنگاتنگی با سرخپوشان پایتخت برای کسب قهرمانی نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال دارند و آن‌ها برای قهرمانی به ۳ امتیاز بازی برابر صنعت نفت آبادان نیاز مبرم دارند، اما کار سختی در آبادان پیش رو دارند.

علاوه بر این سپاهانی‌ها تاکنون شکستی در لیگ برتر نداشتند و آن‌ها برای حفظ رکورد شکست ناپذیری خود به مصاف تیم صنعت نفت آبادان می‌روند.

در آن سوی میدان، تیم صنعت نفت آبادان نتایج درخشانی در لیگ برتر گرفته است و با ۲۷ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد. برزیل ایران قصد دارد با حمایت هواداران خونگرم خود با برتری برابر تیم سپاهان روند رو به رشد خود را ادامه بدهد و علاوه بر این طلسم شکست ناپذیری حریف اصفهانی خود را بشکند.

تیم صنعت نفت آبادان با مشکلات مالی مواجه است و اسکوچیچ و برخی از بازیکنان این تیم از جمله عیسی آل کثیر گفته اند در صورت پرداخت نشدن مطالبات مالی شان از این تیم جدا می‌شوند و باید دید سرنوشت این تیم آبادانی در روز‌های آینده به چه صورت رقم می‌خورد!

تیم سپاهان در این بازی چند بازیکن خود را در اختیار ندارد و عزت اله پورقاز، محسن مسلمان، علیرضا نقی زاده، محمد ایران پوریان به علت مصدومیت و امید نورافکن و محمد محبی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید قادر به همراهی تیم خود برابر صنعت نفت آبادان نیستند. در آن طرف، احمد اهل شاخه و حسین ساکی به علت مصدومیت نمی‌توانند بازی کنند.

جدال عیسی آل کثیر آقای گل لیگ برتر با کی روش استنلی مهاجم گلزن سپاهان در این بازی جذاب و دیدنی است.

علی بای به همراه کمک هایش سعید علی نژادیان، میلاد قاسمی، کیوان علیمحمدی و حسن اکرمی قضاوت این بازی را برعهده دارند و محمد عطایی داور چهارم و رسول فروغی ناظر این بازی هستند.

پیکان- تراکتور / شنبه ساعت ۱۵

تیم‌های فوتبال پیکان و تراکتور در چارچوب بازی معوقه هفته دوازدهم روز شنبه به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم پیکان در وضعیت بحرانی به سر می‌برد و با ۱۳ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد. خودروسازان قصد دارند با برتری برابر تیم تراکتور ناکامی‌های خود را جبران کنند و از قعر جدول جدا شوند، اما کار سختی برابر حریف قدرتمند تبریزی خود دارند.

حسین فرکی سرمربی پیکان به خوبی می‌داند جایگاهش روی نیمکت فنی خودروسازان متزلزل است به همین علت تیمش را با تمام قوا به مصاف تیم تراکتور می‌فرستد تا جبران مافات کند.

در آن سوی میدان، تیم فوتبال تراکتور با هدایت ساکت الهامی نتایج درخشانی در لیگ برتر گرفته و ۳ برد متوالی برابر تیم‌های فولاد، نفت مسجد سلیمان و شهر خودرو بدست آورده است.

سرخپوشان تبریزی با ۲۷ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارند و آن‌ها با برتری برابر پیکان می‌توانند به جایگاه سوم صعود کنند.

پیام حیدری به همراه کمک هایش حسن ظهیری، مهدی عالیقدری، محمدحسین ترابیان و سیدعلی اصغر مومنی تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند. فرهاد فرهادپور داور چهارم و ابوطالب طاهریان ناظراین بازی هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها