jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۲۴۳۳۰۴ ۰۷ دی ۱۳۹۸  |  ۰۹:۲۴

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه سوخت مصرفی خودروها استاندارد نیست و باعث تشدید آلودگی هوای کلانشهرها شده گفت: سوالی از سوی نمایندگان مجلس از وزیر نفت مطرح شده و منتظر پاسخگویی آقای زنگنه درکمیسیون هستیم.

برخی پالایشگاه ها بنزین بی کیفیت تولید می کنند / زنگنه باید پاسخگوی وضعیت آلودگی هوا باشد

علی بختیار نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جام جم آنلاین، افزود:متاسفانه برخی پالایشگاه ها در کشور برای اینکه تولید بنزین برایشان به صرفه نیست از کاتالیست های مناسب در چارچوب استاندارد های محیط زیستی استفاده نمی کنند وهمین امر منجر به آلودگی هوا شده وزندگی را بر مردم سخت کرده است.

وی با بیان اینکه آلودگی هوا به سبب سوخت های نامناسب مسبب بیماریهایی خواهد بود که در آینده دیده می شود و سلامتی مردم را در خطر قرار داده گفت:گازوئیل تولید شده نیز ازکیفیت مناسبی برخودار نیست و استاندارد زیست محیطی ندارد.

نماینده مردم گلپایگان گفت:‌خودروهای فرسوده ، سوخت نامناسب و نبود مدیریت مناسب باعث شرایط امروز جامعه است که امیدواریم مسئولین دستگاههای اجرایی بتوانند پاسخ مناسبی برای آن داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر