jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۳۲۵۵   ۰۴ دی ۱۳۹۸  |  ۰۸:۵۹

بازیکنی که به چشم های بادامی هنگ کنگی ها را مسخره کرده بود با مجازات شدیدی از سوی فیفا روبرو شد.

نقره داغ اساسی بازیکن نژادپرست / 10 جلسه محرومیت و جریمه سنگین نقدی

به گزارش جام جم آنلاین ، بحرین، عراق، هنگ‌گنک در گروه C مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر با تیم ملی کشورمان همگروه هستند.

کمیته انضباطی فیفا با بررسی فیلم بازی دیدار بحرین و هنگ‌کنگ سید باکر بازیکن تیم ملی بحرین را به دلیل رفتار نژاد پرستانه و اهانت به مردم هنک‌گنک 10 جلسه از حضور در بازی‌های ملی محروم کرد. باکر در هنگام تعویض با نگاه به سمت هواداران هنگ‌کنگ چشمانش را با دست باریک کرد. این رفتار توهین‌آمیز و نژاد پرستانه مدافع تیم ملی فوتبال بحرین در اختیار فیفا قرار گرفت. کمیته انضباطی فیفا پس از بررسی‌ فیلم‌های ارسالی، باکر را 10 جلسه از همراهی تیم ملی فوتبال بحرین در بازی‌های رسمی محروم کرد وجریمه نقدی 27 هزار و 600 یورویی برای این بازیکن در نظر گرفت.

براین اساس وی در بازی مقابل تیم ملی کشورمان در دیدار برگشت حضور نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر