jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۷۳۷   ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم فوتبال المپیک ایران با تاکید دوباره بر مواضع قبلی خود درباره ضرورت حضور تمام نفرات در اردوی قطر گفت: نمی‌توانیم اجازه بدهیم بازیکنی در این اردو حضور نداشته باشد.

حمید استیلی در باره اردوی تیم امید به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: با این که بارها پاسخ منفی سازمان لیگ را شنیده‌ایم، یک بار دیگر درخواست می‌کنم مسابقه جام حذفی را به خاطر تیم امید لغو کنند. به عنوان کسی که سال‌ها در جام‌های مختلف بازی کرده‌ام و سال‌ها مربیگری کرده‌ام، باید بگویم تک بازی جام حذفی قابل جبران نیست. به همین دلیل مسؤولان دو تیم استقلال و سپاهان می‌خواهند با نفرات کامل این بازی حساس را برگزار کنند. برای ما امکان ندارد حتی یک بازیکن را با خودمان به قطر نبریم. بر همین اساس خواهش می‌کنم مسؤولان سازمان لیگ برای این مسابقه حساس جام حذفی تصمیم دیگری بگیرند. این بازی را به تعویق بیندازند تا بدون حرف و حدیث، تیم المپیک با تمامی نفرات راهی قطر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر